BERNARDOVA JÍZDA (část 4. etapy 240 Miles to Freedom), 24.6.2015 – Písecko

Buddies of the 4th Armored Division Písek a Svornost vás zvou ve středu 24. června 2015 na speciální část 4. etapy vzpomínkové jízdy historických vozidel 240 MILES TO FREEDOM:

Buddies-Bernardova_jizda-Pisek

(Kliknutím zde zobrazíte plakát v plném rozlišení)

Konvoj projede těmito místy:  Dubí Hora – Pamětice – Drhovle – Chlaponice – Zátaví – Zátavský most – Písek (památník 4. obrněné divize, ul. Pražská) – Podolský most – Písek (památník setkání spojeneckých armád, Zemský hřebčinec).

Viz interaktivní mapa:

Bernardova jízda se koná v rámci akce 240 MILES TO FREEDOM, kterou pořádá Old Car Rangers Praha ve dnech 20. – 26. června 2015. Konvoj spojenecké západní techniky má připomenout, projetím celé demarkační linie a zastávkami ve významných místech, sedmdesáté výročí vzniku demarkační linie v roce 1945.

Akce se konají pod záštitou Americké ambasády a starostky města Písku.

Vyzýváme amatérské fotografy a kameramany, aby fotili a natáčeli zajímavé záběry z celé Bernardovy jízdy. Zdařilé snímky pak prosíme zašlete do 1. července 2015 na email buddies.pisek@volny.cz. Ke snímkům je potřeba dodat: jméno a kontakt na autora a popis přibližného místa pořízení snímku. Z námi vybraných snímků bude následně sestříhán film z celého konvoje, který bude pro Vás odměnou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *