PF 2024

Vážení příznivci historie, kolegyně, kolegové a přátelé, vzhledem k tragické čtvrteční události, která zasáhla každého jednotlivce z nás, je velice těžké psát srdečná přání.

Tak jak rádi bádáme v historii, ctíme i tradiční hodnoty. Je zde patrná přímá úměra. Právě tradiční lidské hodnoty jsou dnes aktuálně hlavním tématem.

V našich klubech, komunitách, spolcích je hlavním pojítkem společný zájem a nadšení pro úcty hodné události směřující ke svobodě a demokracii, ve stanovených demokratických mezích. Jsem přesvědčen, že to je nejlepší prevence a lék na pohnutou mysl a bolest duše. Ve stínu událostí si ještě více uvědomuji, jak důležité je do naší činnosti zapojit mladé lidi.

Z celého srdce všem přeji, aby se v příštím roce dařilo pořádat kvalitní akce, udržovat dobovou techniku a stroje, setkávat se s kamarády a kolegy, užívat si hezký čas a tak dobrou náladou a elánem nakazit co nejvíce budoucích „vyznavačů“ svobody a pozitivních výsledků minulosti v technice, stejně tak v mezilidských vztazích.

Za Buddies of the 4th Armored Division Písek
Roman Drašnar, předseda klubu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *